ЗСУ знищили колону танків і БМП окупантів біля Білогорівки
Бійці Сил оборони знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів, які атакували нашу позицію в районі нескореного села Білогорівка Луганської області (стик Лиманського (Кремінського) і Сіверського напрямків).
Про це сьогодні о 18:29 у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» розповів блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс, вказавши, що наші захисники знищили або пошкодили танк і п’ять бойових машин піхоти загарбників:
«Така кількість техніки — рідкість на цьому напрямку, можливо, вони ввели свіжі резерви. Проте результат був позитивний для нас — вся колона розбита».
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)