ЗСУ знищили колону танків і БМП окупантів біля Білогорівки

Бійці Сил оборони знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів, які атакували нашу позицію в районі нескореного села Білогорівка Луганської області (стик Лиманського (Кремінського) і Сіверського напрямків).

Про це сьогодні о 18:29 у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» розповів блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс, вказавши, що наші захисники знищили або пошкодили танк і п’ять бойових машин піхоти загарбників:

«Така кількість техніки — рідкість на цьому напрямку, можливо, вони ввели свіжі резерви. Проте результат був позитивний для нас — вся колона розбита».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Кто внес больший вклад в Победу над фашизмом — Барклай-де-Толли или маршал Жуков, пытался выяснить журналист на улицах города (видео)

03.04.2014 - 17:05
Кто внес больший вклад в Победу — Барклай-де-Толли или маршал Жуков, какая битва стала решающей — на Чудском озере или Куликовская, и почему Австралия до сих пор принадлежит Венгрии пытались ...

На VW Golf установили систему управления жестами

21.06.2015
Обновленный Volkswagen Golf, который появится ...