ЗСУ знищили колону окупантів на Сіверському напрямку

Бійці Збройних сил України знищили велику штурмову автомобільно-мотоциклетну колону російських окупантів, яка атакувала наші позиції на Сіверському напрямку. 

Про це у своєму Телеграм-каналі «Рапорт Сержанта» сьогодні з посиланням на бойових побратимів розповів наш захисник і водночас блогер, який воює добровольцем з 2014 року, а зараз служить в одному з батальйонів спеціального призначення:

«Самогубці вирішили проривати рубежі оброни без підтримки важкої бронетехніки. Багі, мотоцикли, «союзавтожигуліпром» — усе, що могло хоч якось рухатися, намагалось прорватися під прикриттям ударів артилерії. Більшість орків тепер «штурмують концертну залу йосифа кобзона».

Додамо, що за даними Генштабу ЗСУ, вчора на Сіверському напрямку ворог п’ять разів атакував позиції наших захисників поблизу Верхньокам’янського та Івано-Дар’ївки.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Курт Волкер назвал сумасшествием то, что говорил российский пранк Вован: видео

28.09.2017 - 14:50
Еще 23 сентября пресс-служба СНБО сообщала, что российские пранкеры пытались выдать себя за Александра Турчинова. Однако цель не достигла результата. Накануне россияне «Лексус» Алексей Столяров и «Вован» Владимир Кузнецов связались ...

Украинцы убивают снегирей, потому что они русские

09.02.2015
ШОК! Украинцы убивают снегирей, потому ...

Грузовики из России тайно вторглись на Донбасс: видео

11.08.2018
Сообщения жителей Донецка и округи ...