Бійці Збройних сил України знищили два танки і бойову броньовану машину російських окупантів в полі біля розтрощеної лісосмуги. Про це повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідне відео.
Раптом задимлений танк рушає з місця і тут же вибухає — можна припустити, що він наїхав на протитанкову міну. Але, можливо, це був приліт. На детонацію власного боєкомплекту не схоже – в такому випадку вибух нагадує ядерний в мініатюрі.
