ЗСУ знищили колону бронетехніки росіян

Бійці Збройних сил України знищили два танки і бойову броньовану машину російських окупантів в полі біля розтрощеної лісосмуги. Про це повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідне відео.

Ролик знято безпілотним літальним апаратом, оператори якого, можливо, коригували вогонь. Але нам показано вже результат: розбита й палаюча техніка чомусь стоїть близько одна до одної, розбігаються члени екіпажів, причому один з них страшно горить…

Раптом задимлений танк рушає з місця і тут же вибухає — можна припустити, що він наїхав на протитанкову міну. Але, можливо, це був приліт. На детонацію власного боєкомплекту не схоже – в такому випадку вибух нагадує ядерний в мініатюрі.