ЗСУ знищили казарми окупантів на Луганщині

«Бавовна» гарно погостювала на базах російських окупантів в їх ближньому тилу в Луганській області — в містечку Привілля північніше Лисичанська та у селі Милуватка південніше Сватового.

Про це сьогодні повідомили Телеграм-канали «Донбас Оперативний» і «Трикутник», який висвітлює виключно хід бойових дій на Сватівському (Куп’янському) та Кремінському (Лиманському) напрямках.

В Мілуватці Збройні сили України знищили склад боєприпасів загарбників, які детонували протягом години. В Привіллі під роздачу потрапили стоянки з військовою технікою і місця проживання інтервентів.

Обидва населених пункти перебувають в зоні досяжності навіть великокаліберної артилерії ЗСУ, тим паче реактивних систем залпового вогню типу HIMARS та іншої далекобійної високоточної зброї.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Собакообразное Нечто

10.01.2016 - 15:17
На видео животное, которое мы для себя определили как собакообразное Нечто. Хотя, может это и есть собака… ...

В центре Москвы пожар — горит здание Минобороны РФ (видео) (обновлено)

03.04.2016
Сегодня в столице России Москве загорелось ...