ЗСУ знищили касетними снарядами штурмові групи окупантів під Кринками

Сьогодні в районі частково звільненого села Кринки на лівому (окупованому) березі Дніпра у Херсонській області йдуть важкі бої – загарбники ведуть штурми.

Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?» о 19:44 вказав, що наші захисники тримають позиції, однак дошкуляє логістика (доставка боєприпасів і евакуація поранених під постійним вогнем у човнах по Дніпру і його рукавам).

А блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов о 20:01 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив, що ми відплачуємо ворогу тією ж монетою:

«В Кринках сьогодні наша арта цілий день блокує «касетами» евакуацію поранених (інтервентів)».

Тим часом, пресслужба Сил оборони півдня України повідомила про втрати окупантів на Херсонському напрямку за період з 7:00 тринадцятого лютого до 7:00 чотирнадцятого.

Так, наші захисники ліквідували 72 окупантів (три взводи) та знищили дванадцять артилерійських систем, чотири міномети, комплекс радіоелектронної боротьби, п’ять автомобілів, три польові пункти боєприпасів та спостережний пункт противника.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео падения и взрыва метеорита под Архангельском

09.01.2017 - 00:58
В России в Онежском районе Архангельской области водителю на трассе из Северодвинска в Онегу посчастливилось увидеть достаточно редкое явление — яркую вспышку в небе, которую с большой долей вероятности можно считать ...