Минулої ночі на військовому аеродромі Бельбек північніше Севастополя внаслідок ракетної атаки була знищена заправна станція, виникла пожежа. Щонайменше одна ракета не була збита протиповітряною обороною. Постраждалих нема.
Міноборони фашистської РФ заявило про збиття минулої ночі над півостровом п’яти американських ракет ATACMS.
А о 9:35 ASTRA розповіла про втрати російських окупантів на військовому аеродромі Бельбек позаминулої ночі — знищені два винищувачі «МіГ-31», склад паливо-мастильних матеріалів, поранені одинадцять інтервентів.
Окрім того, вчора вранці ще одна ракета знищила ЗРК «С-400» «Тріумф» біля Вишневого, внаслідок чого загинули двоє інтервентів, ще двоє поранені.
