ЗСУ знищили бронетанкову колону окупантів біля Вугледару
Бійці Сил оборони знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів, які атакували наші позиції в районі села Антонівка на стикові Курахівського і Времівського напрямків (північніше Вугледару).
Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» з посиланням на наших захисників розповів блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман):
«Було два ворожих механізованих штурми, побратими відбилися. Знищили два танки, бойову машину підтримки танків «Термінатор», бронетранспортер, два багатоцільових тягачі легко броньовані та десант».
Подпишитесь на новости
























