ЗСУ знищили бронеколону з десантом окупантів

На західному фасі Покровського напрямку бійці Сил оборони 27 лютого знищили чергову бронеколону з десантом російських окупантів, які намагалися прорватися ближче до Дніпропетровської області.

Попри втрати, схоже, що ворогу все-таки вдалося незначно просунутися вперед. Принаймні про це повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).

Так, у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» з посиланням на бойових побратимів сьогодні о 17:25 він написав наступне:

«Орки продовжили тиснути в районі населених пунктів Успенівка/Надеждинка (близько до адмінкордону Дніпропетровської області) із залученням мотоциклів, квадроциклів, легкових автомобілів і танчика. Техніка утилізована, піхота засмажена, значного успіху не мали».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось первое в мире видео акулы-призрака

16.12.2016 - 23:28
Большая радость для ученых — впервые удалось снять на видео крайне редкий вид океанского хищника — так называемую акулу-призрака. Ее еще называют рыбой-химерой. Успех сопутствовал спецам из института Monterey Bay Aquarium ...

На Россию обрушился мощный снегопад: видео

22.04.2018
Помимо урагана, поразившего Москву и ...