ЗСУ знищили бронеколону окупантів біля Новоєлизаветівки
Бійці Сил оборони знищили штурмову броньовану колону з десантом російських загарбників в районі нещодавно окупованого села Новоєлизаветівка на західному фасі Покровського напрямку.
Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з посиланням на бойових побратимів сьогодні розповів блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс:
«Орки при штурмі задіяли три БМП-2 з піхотою — всі їх знищили. Також було задіяно взірцеві зразки радянського автопрому та мотоцикли, куди ж без них».
Взагалі в останні дні, щоб протистояти контрнаступальним діям ЗСУ, загарбники знову повернули на Покровський напрямок бронетехніку, повідомляє Алекс:
«Дуже давно пацани на напрямку не спостерігали ворожої броні, від слова взагалі. Але вже декілька останніх днів поспіль вони активно використовують танки та БМП… Трішки внесли їм корективи тактичні контрнаступальні дії СОУ».
Подпишитесь на новости
























