Збройні сили України знищили базу російських окупантів в містечку Шебекіно Бєлгородської області РФ, розташованому в десяти кілометрах від частково окупованого Вовчанська Харківської області.
Подробиці невідомі, адже загарбники, звісно, приховують втрати. Однак вони заявили, що удар було завдано шістьма високоточними снарядами американської реактивної системи залпового вогню HIMARS.
Нагадаємо, нещодавно США надали Україні дозвіл на такі удари по території РФ своєю зброєю (з певними обмеженнями).
