ЗСУ знищили базу «кадировців»

До лікарень невеликого міста Токмак Запорізької області прибули більше десяти автомобілів із пораненими та вбитими російськими окупантами. Про це в ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив його речник Олександр Штупун.

При цьому ситуацію на цій ділянці фронту він охарактеризував наступним чином: «На Запорізькому напрямку ворог обороняється. Здійснив танкові та артилерійські обстріли по районах населених пунктів Ольгівське, Малинівка, Червоне, Тернувате, Чарівне, Гуляйпільське та Кам’янське».

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» перерахував останні удари по тиловим базам ворога на Запоріжжі:

«Біля Чернігівки просто шикарно злетів у повітря склад БК, який довго радував місцевих жителів детонацією боєприпасів. У Токмаку вкотре орки неправильно покурили, і сталося самозаймання та детонація орківського заліза. У Пологах — потрапляння за місцем дислокації орків і природно свіже підсмажене м’ясо русні. Під Василівкою вкотре накрили тік-токерів Кадирова. Під Роздорами та Гуляйполем потрапили по місцях дислокації орків».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Кот-вегетарианец, который страстно пожирает капусту

22.11.2015 - 12:24
А на этом видео можете увидеть кота-вегетарианца, который страстно пожирает капусту. Судя по выражению морды – он на диете. Причем, такие случаи не единичны. Одна женщина из Винницы, её дом находится ...

Луценко вышел к протестующим возле его дома: появилось видео

25.02.2018
Сторонники Саакашвили продолжили свою акцию ...

Азарова в Москве сделали экспертом по украинскому языку

03.10.2016
Российские журналисты решили провести анализ ...