ЗСУ здобули успіх на Таврійському напрямку

Українські бійці знищили два взводи окупантів і більше роти поранили

Минулої доби бійці Збройних сил України на Таврійському напрямку ліквідували 45 (два взводи) російських окупантів, поранили ще 135 (рота з третиною), а одного взяли в полон.

Крім того, наші захисники знищили пункт управління, шість складів боєприпасів і п’ятнадцять одиниць військової техніки загарбників (три бойові броньовані машини, шість артилерійських систем, безпілотний літальний апарат, чотири автомобілі, одну одиницю спеціальної техніки).

Про це в останньому зведенні, оприлюдненому в його Телеграм-каналі, розповів командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександр Тарнавський.

Також він вказав, що інтервенти за добу 14 разів атакували наші позиції, завдали 632 артилерійських, 3 ракетних і 21 авіаційний удари. Натомість наші артилерійські підрозділи виконали 1186 вогневих завдань.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Турции перевернулся автобус с туристами из Украины: видео

18.05.2017 - 15:38
На западе Турции водитель не справился с управлением пассажирского автобуса, и он перевернулся. В результате аварии пострадали 16 граждан Украины и двое граждан Турции. Некоторые из украинских туристов получили серьезные ...

Интернет покоряет видео с лысыми кошками в париках

07.08.2016
Страшнее кошки зверя нет. Это ...