ЗСУ збільшили ефективність ураження ворожої техніки

Доки, принаймні це очевидно на перший погляд станом на зараз, війна вийшла в стан рівноваги і паритету, менш помітним є якісний перехід, який відбувається вперше в історії: пріоритет артилерії швидко витісняють дрони-камікадзе.

Наш захисник, який воює під Бахмутом і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», сьогодні написав: «В наступному році fpv (дрони) десь на 50-60% замінять артилерію по ураженню цілей, як ближніх, так і дальніх. І думаю я це не просто так від балди, а виходжу з того, що бачу і розумію».

А боєць окремого штурмового батальйону «Айдар» Збройних сил України (теж воює під Бахмутом) Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» чесно вказує, що російські окупанти стрімко нарощують число атак FPV-дронами-камікадзе, чим створюють нам великі проблеми.

Насправді, всі види зброї дуже важливі і необхідні — артилерія, авіація, ППО, бронетехніка, піхота, сапери…

Безумовно, в інтернеті є багато відео з тим, як вдало використовують баражуючі боєприпаси наші захисники. Але нам важко судити, яка сторона має в цьому перевагу.

Нагадаємо, за попередній тиждень, з 25 вересня по 2 жовтня, Армія дронів уразила рекордну кількість російської артилерії. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

«У росіян — мінус 69 гармат і 17 самохідних артилерійських установок. Більше ураженої арти — менше снарядів по позиціях наших військових та прифронтових містах», — йдеться у повідомленні Федорова. Всього ці дрони знищили за тиждень більше 220 цілей, включно з танками.

В будь-якому випадку і державі, і волонтерам, і суспільству, і нашим західним союзникам потрібно зробити все для того, щоб ЗСУ виграли битву дронів. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Наглость и хамство»: Серебряков назвал национальную идею России. Видео

21.02.2018 - 14:45
Отказавшийся от российского гражданства в 2014 году известный актер кино Алексей Серебряков в интервью не «открыл глаза», а скорее констатировал того, что не хотят признавать власти РФ. Если 4 года ...

Арабский платок шемаг (арафатка) – как носить и завязывать (видео)

17.10.2015
Арабский платок шемаг (арафатка) можно носить ...