ЗСУ збили штурмовик «Су-25» і знищили засіб ППО

Минулої доби російські окупанти втратили один літак, а з початку широкомасштабного вторгнення (за період з 24 лютого 2022 року по 16 жовтня 2023-го) вже 318. Про це, серед іншого, в щоденному звіті про втрати загарбників повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

В свою чергу, об’єднаний пресцентр Сил оборони Таврійського напрямку (Запорізька область і південна частина Донецької) у своєму зведенні за п’ятнадцяте жовтня вказав, що агресор втратив штурмовик «Су-25» («Грак»). А також 472 інтервенти загиблими й пораненими, вісім артилерійських систем, засіб протиповітряної оборони, тринадцять безпілотних літальних апаратів, чотири бойові броньовані машини, шість автомобілів, склад боєприпасів і одиницю спеціальної техніки.

Нагадаємо, з 28 червня, коли було збито 315-й російський літак, аж до 10 жовтня не вдавалося покращити цю статистику. Поки не прорвало — маємо вже третій збитий літак за короткий період.

Зазначимо також, що в статистику не включаються літаки знищенні на території Росії (наприклад, на аеродромах в РФ були спалені два бомбардувальника Ту-22м3), а також збиті «дружнім вогнем» (наприкінці вересня російська ППО збила свій Су-35 біля Токмака).

Вчора, 15 жовтня, було також збито російський вертоліт Мі-8.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Виталий Кличко сыграл на гитаре «Ваше благородие» и «Кузнечика»: видео

06.02.2017 - 21:28
В прямом эфире программы на канале NewsOne мэр Киева Виталий Кличко сыграл на гитаре — по его словам, впервые за 20 лет (на самом деле он подзабыл, как играл в школе ...

ВСУ уничтожили танк и блиндаж с террористами: новое видео

22.02.2019
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин сегодня ...

Мэр Полтавы Мамай спровоцировал драку с депутатами: видео

19.04.2017
В Полтаве произошли очередные разборки ...

В вашингтонской кофейне ввели пикантный дресс-код: фото, видео

21.03.2017
Даже удивительно, что кафе, магазины, ...