ЗСУ збили штурмовик «Су-25» і знищили засіб ППО

Минулої доби російські окупанти втратили один літак, а з початку широкомасштабного вторгнення (за період з 24 лютого 2022 року по 16 жовтня 2023-го) вже 318. Про це, серед іншого, в щоденному звіті про втрати загарбників повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

В свою чергу, об’єднаний пресцентр Сил оборони Таврійського напрямку (Запорізька область і південна частина Донецької) у своєму зведенні за п’ятнадцяте жовтня вказав, що агресор втратив штурмовик «Су-25» («Грак»). А також 472 інтервенти загиблими й пораненими, вісім артилерійських систем, засіб протиповітряної оборони, тринадцять безпілотних літальних апаратів, чотири бойові броньовані машини, шість автомобілів, склад боєприпасів і одиницю спеціальної техніки.

Нагадаємо, з 28 червня, коли було збито 315-й російський літак, аж до 10 жовтня не вдавалося покращити цю статистику. Поки не прорвало — маємо вже третій збитий літак за короткий період.

Зазначимо також, що в статистику не включаються літаки знищенні на території Росії (наприклад, на аеродромах в РФ були спалені два бомбардувальника Ту-22м3), а також збиті «дружнім вогнем» (наприкінці вересня російська ППО збила свій Су-35 біля Токмака).

Вчора, 15 жовтня, було також збито російський вертоліт Мі-8.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Установлен новый рекорд по сборке кубика Рубика: видео

10.03.2018 - 23:21
Специалист по робототехнике Бен Кац и разработчик программного обеспечения Джаред Ди Карло создали робота, способного собрать кубик Рубика за 0,38 секунды. Американские специалисты создали робота, который собирает кубик Рубика за ...

Как из подручных предметов сделать подставки и держатели для кухни

02.09.2016
Сейчас, даже самый простенький, аксессуар ...

Представлен грузовик с 1000-сильным водородным двигателем: видео

02.12.2016
Разработчик уже получил предварительный заказ ...