ЗСУ завдали втрат окупантам на Луганщині

Бійці Збройних сил України знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських загарбників в районі окупованого села Діброва в Серебрянському лісництві (Кремінському лісі) на Лиманському напрямку.

Про це з посиланням на наших захисників повідомив Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій в Луганській області і прилеглих районах Донеччини та Харківщини.

Він оприлюднив відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами. Участь у штурмі взяли танк і чотири бойові броньовані машини загарбників.

Дві російські ББМ підірвалися на протитанкових мінах, ще одна була знищена дронами-камікадзе. Інша ворожа техніка відступила. Рештки десанту зачистили дрони-бомбардири.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Днепропетровске снесли памятник Петровскому и «приговорили» бюст Калинина (видео)

30.01.2016 - 16:40
В Днепропетровске примерно в девять вечера 29-го января местные активисты под музыку и горящие файера обрушили с постамента памятник Г. Петровскому. При этом обошлись без помощи властей города, которые обещали предоставить ...

Луценко вышел к протестующим возле его дома: появилось видео

25.02.2018
Сторонники Саакашвили продолжили свою акцию ...