ЗСУ завдали окупантам значних втрат на Куп’янському напрямку

На Куп’янському напрямку бійці Сил оборони за минулий тиждень захопили в полон п’ятьох російських окупантів, ще 220 (дві роти і взвод) ліквідували, а 358 (три с половиною роти) поранили.

Про це сьогодні о 15:21 у своєму Телеграм-каналі повідомив командувач Сухопутних військ Збройних сил України і оперативно-стратегічного угрупування військ Хортиця Олександр Сирський.

Головне ж, що він констатував певне «заспокоєння» загарбників, які, як повідомлялося раніше, змогли трохи просунутися вперед в малонаселеній місцевості східніше Куп’янська, не взявши під контроль жодного населеного пункту: «Противник зазнав значних втрат, зупинив активні дії і наразі проводить перегрупування».

Однак загалом ситуація залишається тривожною: «Силами шостої загальновійськової та першої танкової армій противник продовжує вести наступальні дії в районі Куп’янського лісу, Першотравневого та Орлянського. Нарощує зусилля із захоплення панівних висот, оволодіння Синьківки та створення сприятливих умов для захоплення Куп’янська».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России переодетый в девушку парень выиграл конкурс женского белья: фото, видео

29.04.2017 - 14:43
Но был дисквалифицирован по гендерному признаку На Сахалине конкурс на лучшее фото в нижнем белье выиграла очаровательная 20-летняя брюнетка, которая в итоге оказалась… мужчиной! И зовут красавицу Андрей Нагорный. Студент ...

Вышел трейлер восьмого сезона «Игры престолов»: видео

06.03.2019
В Сети появился трейлер завершающего ...