ЗСУ захопили в полон групу російських окупантів
Бійці Збройних сил України взяли в полон шістьох російських окупантів з числа десантників на околиці містечка Часів Яр (західніше раніше окупованого Бахмута).
Про це о 16:02 без подробиць повідомив наш захисник, який воює на цій ділянці фронту, і веде телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?».
Ще один військовослужбовець Сил оборони, який воює в районі Часового Яру, о 19:06 у своєму Телеграм-каналі «Бахмутський Демон» написав: «Важкі бої на околицях Часового Яра, а також на фланзі».
Очевидно мається на увазі виступ окупованої території на південний схід від міста. Дивись карту від авторитетного вітчизняного укладача фронтових мап і військового експерта «DeepState».

Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)