ЗСУ захопили табір окупантів з військовою технікою

Бійці Збройних сил України захопили табір російських загарбників з військової технікою десь в соснових лісах на південь і захід від окупованої Кремінної Луганської області.

Про це повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідне відео.

Ролик знято з землі нашим захисником, який взяв на себе функції «екскурсовода» одразу після захоплення табору. Палає ворожа бронетехніка (дивись скрін), стоять пошкоджені вантажівки. Воїн розповідає про «двохсотих» окупантів і про те, що табір повністю зачистили. Чути стрільбу.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» прокоментував це ж відео наступним чином:

«На днях орки завезли в цей ліс багато техніки. Почалась ліквідація русні, її наступ під питанням… В цілому цей наступ схожий на наступ росіян в Запорізькій області два тижні тому».

На нашу думку, наступ ворога під Кремінною все-таки більш серйозний, ніж на Запоріжжі. Однак після стартового успіху четвертого лютого, коли ЗСУ відступили на 2-3 км від Кремінної, с тих пір просування агресора не було.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Гламурная украинка в туфлях на шпильках словила двухметровую змею: видео

13.12.2017 - 13:19
В Австралии украинская туристка Татьяна Назарова самостоятельно словила 2,5-метровую змею. Самое необычное в этой истории то, что ролик «змееловки» стал популярен в Сети благодаря внешнему виду девушки. Она была в ...

Пчеловод на спор сел на улей без штанов: видео

01.09.2017
Часто так бывает, что мужики ...