ЗСУ захопили штурмом російську позицію, взявши в полон інтервентів

Бійці батальйону «К-2» 54-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені гетьмана Івана Мазепи взяли штурмом опорний пункт російських окупантів в одній з лісосмуг.

Про це преслужба батальйону повідомила у своєму Ютуб-каналі оприлюднивши відповідний відеосюжет, змонтований з кадрів, знятих безпілотними літальними апаратами, оператори яких коригували хід бою, та екшн-камерами на нашому танку та шоломах бійців.

Спочатку піхотинці «К-2» намагалися вибити ворога з посадки самотужки – не вийшло, оскільки загарбники грамотно обладнали позицію та впевнено  захищалися.

Тоді до справи взялися танки «К-2» (на скрині ми обвели їх синіми лініями). Спочатку вони по черзі під’їжджали до позиції і розстрілювали її з гармат, доки фактично не зруйнували. Тоді слідом за танками в лісосмугу зайшла наша штурмова піхотна група:

«Після методичного ураження укриттів танками, в окупантів не було особливого бажання продовжувати бій. Частина здалась в полон, частина покинула цей світ назавжди. Слава Україні!»

З попередніх новин можна припустити, що 54-а бригада воює на стикові Бахмутського і Лиманського напрямку (район Сіверська).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Новая украинская штурмовая винтовка «Малыш»

25.10.2015 - 17:43
Новый облик АК. Буллпап «Малыш» (Украина). Существует в обоих калибрах: 7,62х39 и 5,45х39. Разработчик: «Интер про инвест». ...