ЗСУ «задвохсотили» ворожого підполковника з Інгушетії

В Україні ліквідовано чергового російського підполковника – цього разу поліцейського з Інгушетії Хасана Ахметовича Тимурзієва 1980 року народження (на фотографії).

Про це сьогодні ввечері на свої сторінці в соціальній мережі «Х» повідомив блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer».

Він систематично з 2014 року відслідковує некрологи в рашистських засобах масової інформації, відомчих медіаресурсах владних і силових структур РФ та в соціальних мережах прихильників «руського миру».

Але про смерть Тимурзієва спочатку повідомили опозиційні до Путіна і Росії ісламські активісти з Кавказу, назвавши свого земляка зрадником і запроданцем.

А тепер і місцева влада це підтвердила, показавши на телебаченні та в інтернеті могилу Тимурзієва в селі Чермен та його музей в місцевій школі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Семенченко с Парасюком заблокировали еще одну дорогу: видео

25.02.2017 - 20:15
Вечером 25 февраля нардеп Семен Семенченко в Facebook заявил о появлении нового редута «Соловейко». На своей странице он поместил видео, в котором участники Штаба блокады торговли с оккупантами указывают, что ...

Ученые обнаружили планету пригодную для жизни: видео

17.11.2017
По предварительным оценкам, пригодную в ...