Бійці 42-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України в одному з фронтових населених пунктів з сільською забудовою на Торецькому напрямку знищили чималу штурмову піхотну групу російських окупантів.
У свою чергу, блогер і український патріот з окупованого Донецька, який веде сторінку «Necro Mancer» в соціальній мережі «Х», зробив з них слайд-шоу чи відеоролик.
Десять бійців за сталими уявленнями обох сторін являють собою рівно половину взводу, хоча теоретично його кількість може бути різною (15-45).
