ЗСУ «зачистили» населений пункт на Торецькому напрямку

Бійці 42-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України в одному з фронтових населених пунктів з сільською забудовою на Торецькому напрямку знищили чималу штурмову піхотну групу російських окупантів.

Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідні фотографії щонайменше десяти трупів інтервентів, зроблених безпілотним літальним апаратом вже після бою.

У свою чергу, блогер і український патріот з окупованого Донецька, який веде сторінку «Necro Mancer» в соціальній мережі «Х», зробив з них слайд-шоу чи відеоролик.

Десять бійців за сталими уявленнями обох сторін являють собою рівно половину взводу, хоча теоретично його кількість може бути різною (15-45).