ЗСУ взяли в полон російських загарбників

Бійці Збройних сил України взяли в полон двох російських окупантів.

Наші захисники відзняли на смартфон та оприлюднили в соціальних мережах відповідне відео.

Інтервенти лежать на картонній підкладці на підлозі якогось підвалу чи складського приміщення на боку обличчями один до одного в дещо брудному одязі. Їх голови в капюшонах, очі замотані синьою стрічкою, руки зв’язані перед собою.

Чути розмову українських військовослужбовців. Однак змістовної інформації чи якихось подробиць (де і коли це сталося) немає. Вірогідно, полонені вже підготовленні до транспортування в тил.