ЗСУ взяли в полон російських окупантів в Роботиному

Бійці Збройних сил України взяли в полон двох російських окупантів в районі звільненого минулого літа, але ущент знищеного села Роботине Запорізької області (раніше офіційно Мелітопольський напрямок, а тепер Оріхівський).

Про це сьогодні повідомив наш захисник, який виклав в інтернет щойно відзняте на смартфон в режимі селфі відео, на якому показав і себе і полонених.

Останні сидять в кузові пікапа з замотаними головами, але вільними руками – вони поранені та обмотані медичними бинтами. Очевидно, українські вййськовослужбовці надали медичну допомогу загарбникам.

А наш герой, зокрема, зазначив, що Роботине і околиці підконтрольні Силам оборони.