Бійці Збройних сил України взяли в полон двох російських окупантів в районі звільненого минулого літа, але ущент знищеного села Роботине Запорізької області (раніше офіційно Мелітопольський напрямок, а тепер Оріхівський).
Останні сидять в кузові пікапа з замотаними головами, але вільними руками – вони поранені та обмотані медичними бинтами. Очевидно, українські вййськовослужбовці надали медичну допомогу загарбникам.
А наш герой, зокрема, зазначив, що Роботине і околиці підконтрольні Силам оборони.
