ЗСУ взяли в полон окупантів на сході України

В лісовому масиві на одному зі східних напрямків (Донецька чи Луганська області) військовослужбовці Збройних сил України взяли в полон двох російських окупантів.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Х» з посиланням на наших захисників повідомив військовий блогер «АЗОВ_UA_NATO_USA»: «ЗСУ взяли орків, східний напрямок».

Він оприлюднив відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих українськими бійцями на смартфони. На них ми бачимо, як інтервентам по черзі зв’язують руки, заодно проводячи первинний допит.

Наприкінці обидва вже сидять в якомусь приміщенні і скандують традиційні гасла «Слава Україні – Героям слава!» та «Хутін – пуйло!».