ЗСУ взяли в полон окупантів на Авдіївському напрямку

Бійці Сил оборони дев’ятого травня взяли в полон двох російських окупантів. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» лаконічно повідомив військовослужбовець 3-ої окремої штурмової бригади Збройних сил України Максим Зайченко: «У когось поганий настрій в «дєнь пабєди».

При цьому він оприлюднив більш змістовну фотографію, на якій полонені сидять на лавці у якомусь приміщенні з замотаними головами на рівні очей і зв’язаними перед собою руками. Також в кадрі присутнє посвідчення одного з загарбників.

Коментатори не погодилися з Максимом у тому, що у цих інтервентів має бути поганий настрій. Навпаки, вони уціліли, а в українському полоні відгодуються і поправлять своє здоров’я.

Третя бригада воює на Авдіївському напрямку. Швидше за все, ці окупанти потрапили в полон саме там. Хоча не можна виключати, що світлина зроблена на іншій ділянці фронту.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

ВСУ на Донбассе провели учения с оружием, которое способно стрелять ядерными зарядами: видео

18.01.2019 - 10:15
ПЦОС рассказал об учениях расчетов САУ «Пион». Среди прочего указано, что эта сверхмощная пушка (203,7 мм) может стрелять ядерными боеприпасами. Хотя у Украины таковых нет. А вот Россия их имеет, ...

Избиение нардепа Левченко и ответка его друзей: видео

09.03.2018
Блогер Андрей Дзиндзя разместил у ...