ЗСУ взяли в полон чотирьох російських окупантів

Четверо окупантів здалися в полон бійцям Збройних сил України минулої доби на Таврійському напрямку (включає в себе Мелітопольський, Запорізький, Бердянський, Вугледарський, Мар’їнський та Авдіївський піднапрямки).

Окрім того, підтверджені загальні втрати російських загарбників в живій силі на цій ділянці фронту внаслідок бойових дій склали 386 чоловік (три роти і чотири взводи).

Про це у ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив об’єднаний пресцентр Сил оборони Таврійського напрямку.

Як відомо, Росія з літа фактично заморозила обмін полоненими з Україною. Про це заявляв представник Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Петро Яценко, нагадавши, що останній обмін відбувся 7 серпня, коли вдалося повернути всього 22 особи. Переговори з ворогом тривають, але поки без результату, бо Кремль таким чином намагається створити в Україні додаткову точку нестабільності…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Земфира пала для Украины (видео)

22.03.2016 - 01:21
Во дает. Пропаганда Кремля разъела еще одного артиста… Певица Земфира на концетре в Вильнюсе прямо со сцены неадекватно отреагировала на людей, которые в зале держали в руках флаги Украины. Дама заявила, что ...