ЗСУ взяли в полон чотирьох окупантів, захопивши їх позицію

Бійці 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» п’ятої штурмової Київської бригади Збройних сил України захопили позицію російських окупантів в якійсь лісосмузі чи гаю, взявши на ній в полон чотирьох інтервентів.

Наші захисники розмістили в інтернеті відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами. Військовослужбовці «Айдару» одягнуті в маскувальні «кікімори» зеленого кольору. Інтервенти по черзі вилазять з бліндажу і лягають на землю, перший закривавлений.

Тим часом, блогер і воїн «Айдару» Станіслав Бунятов (Осман) у своєму телеграм-каналі «Говорять Снайпер » о 14:56, серед іншого, написав:

«На Бахмутському напрямку регулярно продовжуються бойові сутички з противником. Загалом лінію контролюємо плідно, іноді попадаються полонені. Всі, як один говорять: «Жодного разу не стріляли з автомата, Путін та командири — пі…ори».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео падения в море истребителя ВВС Италии

24.09.2017 - 21:39
В Италии зрители авиашоу стали свидетелями трагического падения в море истребителя Военно-воздушных сил. 36-летний пилот самолета Eurofighter Typhoon делал один из элементов летной программы, когда вдруг стал падать. Так и ...

Береза вспылил на Савченко на комитете Рады: видео

05.10.2017
Сегодня во время рассмотрения комитетом ...

Кошка усыновила вьетнамскую свинку (видео)

08.04.2016
Кошка, которую вы можете увидеть ...

Турчинов показал видео ракетных испытаний возле Крыма

01.12.2016
Секретарь СНБО Александр Турчинов, который ...