ЗСУ взяли під контроль нові позиції на Бердянському напрямку

Бійці третього механізованого батальйону окремої президентської бригади Збройних сил України імені Богдана Хмельницького відбили у російських окупантів позицію на Бердянському напрямку (район лінії фронту на стикові Запорізької і Донецької областей).

Про це пресслужба батальйону повідомила сьогодні о 13:10 у своєму Телеграм-каналі «Булава», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами.

Нещодавно загарбники захопили цю позицію. Однак якось увечері їх атакував дрон-бомбардир «Дикі Шершні», виготовлений за донати пересічних українців. Перший же скид бомби виявився вдалим – знищено одразу кілька інтервентів.

Після цього оператор почав полювання на інших, але вони, навчені прикладом своїх щойно ліквідованих поплічників, вирішили не спокушати долю і втекли по полю до себе в тил. А наші захисники повернулися на позицію.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Трагедии и прелесть Олимпиады

08.08.2016 - 15:49
На Олимпиаде, как и в жизни, от трагичного к прекрасному всего шаг. Только на главных Играх планеты все на виду и под прицелом камер и во внимании миллиардов людей во ...

Месси творит чудеса с мячом: видео

31.12.2017
Официальный YouTube-канал Барселоны выложил видео, ...

«Шахтер» победил земляков из «Олимпика»: видео голов

19.08.2017
Донецкий «Шахтер» добыл пятую победу ...