Бійці Збройних сил України влаштували черговий масштабний (можливо, рекордний) «цвинтар» бронетехніки російських окупантів. Цього разу під нескореною Авдіївкою.
Він оприлюднив відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих контролльним безпілотним літальним апаратом вже після бойових дій.
На зовсім маленькій території ми бачимо десять (рота) знищених і пошкоджених танків і бойових броньованих машин загарбників. Ще мінімум десяток розбитих ворожих машин розташовані поруч.
