ЗСУ вітчизняним дроном знищили російський танк «Т-90»

Бійці групи «Асгард» підрозділу «Очі» 120-го окремого розвідувального батальйону Збройних сил України знищили крутий танк «Т-90» російських окупантів вітчизняним ударним безпілотним літальним апаратом «PEGAS».

Про це повідомив Телеграм-канал «Ескадрон» («виробник та постачальник FPV дронів-камікадзе»), який висвітлює ураження ворожої техніки, здійснені виключно дронами, до яких він має відношення.

Ресурс оприлюднив відповідне відео з коментарем: «Танк «Т-90» завжди мріяв познайомитися з дроном-камікадзе «PEGAS». Він про нього багато чув, а коли зустрівся — аж луснув від радощів. Щиро дякуємо фонду KOLO, який оплатив партію бойових коників та підрозділу ASGARD, що забезпечив феєричне застосування».

Останнім часом, всі наші підрозділи безпілотної «авіації» скаржаться на дефіцит різноманітних БПЛА і обладнання до них і просять українців якомога більше жертвувати на них. Причому, дефіцит пов’язаний не з тим, що дронів постачається мало, а з тим, що їх використовується дуже багато. А треба ще більше, бо ворог лізе немов саранча.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России ветром снесло крышу жилой пятиэтажки (видео)

21.03.2016 - 19:55
В Красноярском крае России сильный ветер, до 30 м/с, снес крышу пятиэтажного жилого дома. Жилец соседнего дома, заметив, что крыша рядом стоящего строения как-то странно приподнимается, начал снимать это на видео. ...