ЗСУ вийшли на нові позиції під Бахмутом

Бійці Сил оборони минулої доби на Бахмутському напрямку продовжували ведення наступальних дій, знищуючи ворога, крок за кроком звільняючи тимчасово окуповані території і закріплюючись на досягнутих рубежах.

Паралельно наші захисники успішно відбили атаки російських окупантів в районах сіл Григорівка (північніше Бахмута) та Кліщіївка і Андріївка (південніше).

Про це в ранковому звіті, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» зафіксував подальше просування ЗСУ східніше Андріївки. Дивись для порівняння скріншоти його карти за 26 та 27 вересня. На останньому ми умовно позначили синіми стрілочками первинно звільнені території.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Силовики провели в Одессе успешную спецоперацию: видео

02.05.2017 - 14:50
Служба Безопасности Украины начинает приоткрывать завесу таинственности мероприятий, проводимых с самого утра 2 мая. Помимо обысков у явных лидеров пророссийских движений в Одессе, на территории города задержана группа лиц, подозреваемая ...

Хоккеист-виртуоз

21.11.2015
Мы уже публиковали видео невероятных ...

Разведчик ВСУ применяет свой протез ноги в ходе боевых действий. Видео

19.09.2019
Спикер Министерства обороны Украины Максим ...