ЗСУ відтіснили загарбників на півдні Авдіївки

Бійці Збройних сил України відбили у російських окупантів ресторанний комплекс «Царська охота» на півдні Авдіївки та знешкодили диверсійно-розвідувальні групи загарбників, які прорвалися у місто.

Про це «24 каналу» заявив начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш. 

Нагадаємо, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» ще декілька днів тому повідомив, що після захоплення «Царської охоти», де наш гарнізон потрапив в оточення, загарбники самі залишили укріпрайон. Можливо, після цього вони поверталися… Тоді інформація Барабаша має сенс… Або 24 канал отримав коментар, який Барабаш давав раніше, а зараз його просто повторив.

Зараз на мапі «DeepState» «Царська охота» (на скриншоті ми позначили її червоним квадратиком) перебуває у сірій зоні поблизу території, де закріпилися інтервенти у південній частині приватного сектору Авдіївки. І це у віддаленні від зони впевненого контролю Сил оборони.

Щоправда, є надія, що «DeepState» просто не встиг зробити зміни. Хоча у своєму звіті за 28 січня, він, серед іншого, написав: «Ворог продовжує посилювати своє угруповання на півдні Авдіївки».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Луценко заявил, что убитые в Княжичах полицейские грабили дом: видео

27.01.2017 - 23:27
Юрий Луценко в эфире ТСН рассказал о том, что на самом деле произошло в Княжичах. Вернее приоткрыл завесу над трагедией. Напомним, перестрелка произошла утром 4 декабря. Первоначальная версия случившегося была такой. ...

Индонезии понравились украинские «Буцефалы» и она увеличит заказ этих БТР: видео

30.12.2016
Минобороны Индонезии собирается увеличить закупку ...