ЗСУ відкинули російських окупантів на Донеччині

Доки російські окупанти стирають свої бронетанкові колони з десантом об Авдіївку, бійці Сил оборони суттєво просуваються вперед під Бахмутом. Генеральний штаб Збройних сил України в ранковому зведенні заявив, що вчора наші захисники продовжували штурмові дії південніше міста, завдаючи ворогу втрат у живій силі та техніці та закріплюючись на досягнутих рубежах.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував досить велике просування ЗСУ широким фронтом на схід від нещодавно звільнених сіл Кліщіївка та Андріївка.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за одинадцяте та дванадцяте жовтня. На останньому ми синіми стрілочками умовно позначили первинно звільнені території.

А у своєму звіті за минулу добу «DeepState» прокоментував: «Бахмутський напрямок — Сили оборони продовжують наступальні дії біля Кліщіївки та Андріївки. Ворога відкинуто в районі Озарянівки».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Прокол на съезде у Тимошенко: видео

23.01.2019 - 20:21
На вчерашнем съезде партии «Батькивщина», где проходило выдвижение Юлии Тимошенко в президенты, журналисты сняли на видео, как аниматоры, работавшие на мероприятии, руководят делегатами и гостями. Они в командно-приказном тоне заставляли ...

Кот — вижу цель, не вижу препятствий

27.02.2016
Кот, который на этом видео, ...