ЗСУ відкинули російських окупантів на декількох напрямках

Сили оборони України змогли перехопити стратегічну ініціативу на фронті і просуваються вперед.

Про це головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний розповів голові Об’єднаного комітету начальників штабів США генералу Марку Міллі під час телефонної розмови.

«Обговорили ситуацію на фронті. Нам вдалося перехопити стратегічну ініціативу, Сили безпеки і оборони України продовжують ведення наступальних дій, маємо просування.

Противник чинить потужний спротив, у той же час зазнає великих втрат. Намагається втриматися на позиціях за рахунок суцільного мінування місцевості», — написав Залужний у Telegram.

Нагадаємо, офіційно ЗСУ в ході червневого контрнаступу звільнили від російсько-фашистських загарбників дев’ять сіл. Хоча не можна виключати, що насправді вже більше.

Але головне, що на декількох напрямках є просування і передумови для визволення ще багатьох населених пунктів. Зокрема, на Бахмутському напрямку. Те саме стосується півдня Донеччини, де є успіхи південніше Великої Новосілки, і Оріхова, звідки йде ще один наступ.

Також пригадаємо успішну висадку на лівому березі Дніпра в Херсонській області. Й знищення ворога на Кремінській ділянці фронту.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Министра» ЛНР выселили из отжатого дома: видео

09.11.2017 - 19:43
Журналист и волонтер Денис Казанский рассказал о том, как выселили из отжатого дома уже покойного бизнесмена действующего «министра» МВД Корнета. Сделал это под камеры подконтрольного ему телеканала главарь ЛНР Игорь ...

Появилось видео обрушения многоэтажки в Стамбуле

06.02.2019
Сегодня в Стамбуле обрушилось 8-этажное ...

Американцы прощаются с легендарным армейским вездеходом «Хамви» (видео)

27.03.2016
Карьера легендарного «Хамви» в американской ...