ЗСУ відкинули російських окупантів біля Кремінної

Минулої доби російські окупанти намагалися покращити тактичне положення підрозділів своїх військ на Куп’янському (Сватівському) та Лиманському (Кремінському) напрямках.

При цьому наші захисники в Луганській області відбили ворожі атаки в районах населених пунктів Стельмахівка і Білогорівка (відповідно північніше і південніше Кремінної).

Про це, серед іншого, в ранішньому звіті Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», доповів його спікер Олександр Штупун.

В свою чергу, авторитетний укладач фронтових карт і воєнний експерт «deepstatemap.live» зафіксував відчутне просування ЗСУ вперед північніше Кремінної.

Дивись скріни мап від третього та четвертого січня; на останньому ми умовно синьою стрілочкою позначили первинно звільнену територію.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

На Кипре прогремел мощный взрыв в здании, где находится офис российской радиостанции: видео

17.03.2017 - 10:42
На Кипре в городе Лимасол сегодня в 7:40 утра прогремел взрыв в шестиэтажном современном здании бизнес-центра из стекла и бетона, в котором расположены офисы и магазины. В нем также располагается офис российской радиостанции Russian Wave.  ...

Онуфриев побил рекорд НБА в конкурсе трехочковых бросков, видео

28.01.2018
Без преувеличения знаменательное событие произошло ...

«Динамо» одолело «Сталь»: видео голов

19.11.2016
Сегодня луганская «Заря» на своем ...