ЗСУ відкинули окупантів у Мар’їнці

Сьогодні Збройні сили України відбили штурм російських окупантів в Мар’їнці під Донецьком, знищили кілька одиниць ворожої броньованої техніки і на плечах загарбників звільнили квартал ущент зруйнованого містечка.

Про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний», який відслідковує західних англомовних воєнних блогерів і OSINT-дослідників. Дивись їх мапу.

Також вони підтверджують, що в районі окупованих Спартака і донецького аеропорту (північно-західні околиці Донецька) сьогодні йдуть важкі бої, про які ми писали раніше.

Їх важко пояснити інакше, ніж штурмами ворожих позицій Сил оборони. При цьому зрозуміло, що вони первинно успішні. Але тепер треба ще закріпитися на ворожих позиціях – це вдається не завжди.

А от інформація – «В районі Старомихайлівки ЗСУ вже вийшли на околиці Донецька» — не є свіжою. Це сталося кілька днів назад, про що тоді й повідомлялося…. І навіть було підтверджено офіційно.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Черноморец» на характере победил «Шахтер»: видео голов

09.04.2017 - 20:23
То, что «Шахтер» чемпион страны в текущем сезоне — факт, слишком колоссальный отрыв от преследователей. При этом горняки шли на своеобразный рекорд — ноль в графе поражений. Не сложилось. Сегодня ...

«Министра» ЛНР выселили из отжатого дома: видео

09.11.2017
Журналист и волонтер Денис Казанский ...