Сили оборони відкинули окупантів південніше Бахмута

На Бахмутському напрямку бійці Сил оборони продовжують вести наступальні дії південніше міста Бахмут: «Закріплюються на досягнутих рубежах. Тривають важкі бої».

Про це в сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, заявив речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов.

Однак, наші захисники, які воюють на цій ділянці фронту і ведуть свої Телеграм-канали, вказують, що зараз також атакують загарбники, хоча й невдало.

«Передович0к»: «Трішки важкувато в Кліщіївці було, кацапи набрались хоробрості та намагались штурмувати наші позиції. Внаслідок безглуздих наказів кацапи втратили досить гарну кількість техніки та особового складу… По інших напрямках змін фактично немає, позиційні бої…, тримаємо все, поступово розбиваємо сили ворога та укріпрайони».

«Бахмутський»: «Позиційні бої по всьому напрямку. Орки штурмували наші позиції в Кліщіївці — відкатилися. Техніка «розбирається», хробаки також вмирають. Поки позиційні бої! На Ставочку хлопці палять орків, наші пташки дуже активно працюють в тому районі».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во Львове блогера Павла Хомива забросали помидорами: видео

08.08.2018 - 20:44
Если не помогает зеленка, в ход идут помидоры. Во Львове этими плодами забросали антиукраинского блогера Павла Хомива. Мужчина подвергся нападению у здания суда. Акция против Хомива была максимально публичной. Записывалось ...

Ярмоленко слету забил шикарный гол «Ганноверу»: видео

28.10.2017
Андрей Ярмоленко вышел в стартовом ...