ЗСУ відкинули окупантів під Вугледаром

Минулої доби російські окупанти продовжили наступальні дії на Новопавлівському (Вугледарському) напрямку. Однак наші захисники відбили ворожі атаки в районі міста Вугледар.

Про це в ранковому звіті Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів його речник Олександр Штупун.

Паралельно Телеграм-канал «Донбас Оперативний» повідомив:

«Бої в районі Микільських і Вугледарських дач продовжуються. ЗСУ в ході успішного контрудару трохи відкинули російська війська в Микільському. Прибувше підкріплення супротивника не змінило хід подій. Всі три спроби прорвати оборону ЗСУ завершилися розгромом і втечею супротивника».

Вчора різні джерела повідомляли, що ЗСУ відкинули агресора південніше Вугледара. Микільське – сусіднє окуповане село. Дивись карту від «deepstatemap.live».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Ночные столкновения возле Верховной Рады: видео

18.10.2017 - 00:38
Организаторы протестов в Киеве соорудили у здания парламента палаточный городок. Вечером возле него произошли столкновения с полицией. Спровоцировало конфликт нежелание тех, кто остался в этом импровизированном лагере подчиниться требованию полиции ...

Криштиано Роналду получил свой четвертый «Золотой мяч»: видео

12.12.2016
Португальский нападающий мадридского «Реала» Криштиано ...