ЗСУ відкинули окупантів на Оріхівському напрямку
На Оріхівському напрямку (лінія фронту в західній частині Запорізької області) минулої доби бійці Сил оборони відбили чотири атаки російських окупантів в районі вільних прифронтових сіл П’ятихатки та Щербаки.
Про це в оперативному зведенні за 22 лютого, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.
У свою чергу, блогер і боєць 210-го окремого спеціального батальйону «Берлінго» ЗСУ з позивним Балу у своєму Телеграм-каналі «Бахмутський Балу» з посиланням на бойових побратимів розповів наступне:
«Оріхівський напрямок. Тільки приїхали на нові позиції, зразу мінус наша автівка (всі побратими цілі). Загалом працюють керовані авіаційні бомби та зенітноракетні комплекси «С-300». Наша артилерія також насипає непогано, але в орків дуже багато дронів. Тримаємося — все 4.5.0».
Подпишитесь на новости
























