ЗСУ відбили у окупантів позиції біля Урожайного

Російські окупанти незначно просунулися вперед на південний схід від звільненого минулого літа селища Урожайне на Бердянському напрямку (південніше Великої Новосілки Донецької області біля Запорізької).

Про це з посиланням на геолоковані бойові відео, опубліковані двадцятого січня, в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Фактично їх підтримав авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» — вчора о 22:17 він оновив свою карту, на якій втрачена біля Урожайного територія обведена червоним пунктиром.

Однак у своєму звіті за минулу добу, оприлюдненому в його Телеграм-каналі сьогодні о 2:06, «DeepState», серед іншого написав:

«Бердянський відтинок — кацапи наступали південніше Урожайного. За уточненою інформацією закріпитися їм не вдалося, а контроль над позиціями повернувся до Сил Оборони. Противник хотів штурмувати наші позиції біля (окупованого) Новодонецького, але заблукав, втративши на міні танк».

«DeepState» вніс правки у своїй мапі, де блакитним трикутником позначив деокуповану територію.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Священника-сепаратиста увидели на видео с проституткой и кнутом

06.03.2017 - 11:16
Харьковский священник Александр Каневский стал настоящей «звездой». С 2014-го он активно проповедовал идеи «русского мира», пока не был на время отстранен от службы. Вскоре иерея вернули к «общению» с прихожанами, ...

Душ будущего обещает экономию до 80% воды

06.09.2015
На душ приходится большая часть потребления воды в нашем ...

В Бразилии забит фантастический гол с центра поля: видео

07.03.2017
Игрок бразильской команды «Комершал» ударом ...