ЗСУ відбили у окупантів нові позиції на Запоріжжі

На Запорізькому напрямку протягом перших вісімнадцяти годин поточної доби російські загарбники наступальних (штурмових) дій не вели. Але від їх артилерійських та мінометних обстрілів постраждали понад двадцять населених пунктів, у тому числі Левадне, Малинівка, Чарівне, Оріхів, Новоандріївка, Степове.

Водночас, бійці Сил оборони продовжували ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку (західна частина Запоріжжя), завдаючи окупантам втрат в живій силі та техніці.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» звернув увагу на повідомлення західних OSINT-дослідників:

«На Мелітопольському напрямку ЗСУ вибили кацапню ще з одного опорного пункту західніше села Роботине (звільнене минулим літом), зайняли його і закріпились на ньому…».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Россия и ДНР скрывают Ташкента, опубликовав лишь старое видео с ним

24.09.2017 - 18:58
Вчера вечером один из донецких телеканалов показал интервью с Александром Тимофеевым (Ташкентом) о большом урожае капусты и овощей в ДНР. При этом пропагандисты заявили, что в этом ролике Ташкент прокомментировал ...

Украина сенсационно проиграла Мальте: видеообзор

06.06.2017
В Австрии сборная Украины по ...

Как кошка отобрала котенка у ребенка (видео)

15.06.2015
Все мамы одинаковы. Они самозабвенно ...