ЗСУ відбили штурми окупантів на Курахівському напрямку

Протягом перших тринадцяти годин 26-го червня на Курахівському (раніше Мар’їнському) напрямку російські окупанти штурмували позиції Сил оборони поблизу Красногорівки, Невельського, Георгіївки, Костянтинівки та Парасковіївки.

Про це в оперативній інформації станом на 13:00 заявив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України: «Чотири ворожих атаки завершилися для ворога втратами, ще два боєзіткнення продовжуються».

А вже у звіті за перші шістнадцять годин поточної доби ГШ ЗСУ зазначив: «Тривають бої на Курахівському напрямку поблизу Красногорівки та  Парасковіївки.  Загальна кількість атак на напрямку зросла до шести». 

Тим часом авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState» зафіксував незначне просування загарбників у нескореному вищезгаданому містечку Красногорівка.

На своїй карті за підсумками 24 червня він позначив втрачену ділянку, на якій закріпилися загарбники, червоно-коричневими штриховкою і пунктиром. Раніше це була сіра зона активних боїв, яка в підсумку не змістилася в наш бік.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Над Винницей промчались истребители: видео

13.09.2017 - 14:36
В рамках анонсированных ранее начальником Генштаба ВСУ Виктором Муженко маневров «Несокрушимая устойчивость — 2017» военные самолеты уже бороздят небо. Скорее всего, в рамках этих учений сегодня над Винницей носились самолеты ...

Душ будущего обещает экономию до 80% воды

06.09.2015
На душ приходится большая часть потребления воды в нашем ...

Появилось видео оперативников с Гужвой по делу о взятке

23.06.2017
Генпрокурор продемонстрировал видео переговоров задержанного ...