ЗСУ вибили окупантів за залізницею під Бахмутом

На Бахмутському напрямку протягом перших вісімнадцяти годин другого жовтня російські окупанти безуспішно намагалися відновити втрачене положення в районі нещодавно звільненого села Андріївка південніше Бахмута.

В тому ж районі загарбники завдали авіаційні удари поблизу нещодавно звільненої Кліщіївки та розташованого в нашому ближньому тилу Олександро-Шультиного.

Попри це бійці Сил оборони продовжували наступальні (штурмові) дії, завдаючи загарбникам втрат в живій силі та техніці, виснажуючи ворога.

Про це в вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Не просто підтвердив, але й конкретизував його слова Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Північніше Андріївки (південніше Кліщіївки) ЗСУ вибили кацапню з позицій в посадці за залізницею, зайняли і закріпилися на цих позиціях…».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В центре Москвы пожар — горит здание Минобороны РФ (видео) (обновлено)

03.04.2016 - 12:19
Сегодня в столице России Москве загорелось здание Министерства обороны. Пожар тушат 120 спасателей. Ему присвоена третья из пяти возможных степеней. Данное 8-этажное здание на Знаменке, 19 является штаб-квартирой министерства, поэтому там ...

Пенсионер из Черниговской области перевел Mercedes-Benz на дрова: видео

22.03.2017
Николай Наумчик нашел заброшенный Mercedes-Benz, ...

Битва за молоко, между котом и козленком (видео)

12.03.2016
На этом видео разгорается настоящая ...