ЗСУ вибили окупантів з північно-східної частини Вовчанська

Бійці Сил оборони продовжують звільняти від російських окупантів зруйноване прикордонне містечко Вовчанськ на півночі Харківської області.

Так, новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний» сьогодні о 13:47 повідомив: «Збройні сили України майже повністю вибили ЗС РФ із північно-східної частини Вовчанська».

На оприлюдненій ним карті звільнена територія, на якій вже встигли закріпитися наші захисники, забарвлена фіолетовим кольором.

За попередні дні ЗСУ звільнила територію, забарвлену блакитним кольором; саме це в останньому зведенні визнав американський Інститут вивчення війни (ISW).

Зауважимо, що всі ці події відбуваються на північному березі річки Вовча, на якому знаходиться третина населеного пункту. Інші дві третини (південний берег) впевнено контролювалися ЗСУ навіть під час максимального просування загарбників.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Большое судно врезалось в мост в Китае: видео

02.04.2017 - 01:08
Грузовое судно, перевозившее около тысячи тонн груза, врезалось в мост Ляньси в провинции Гуандун на юге Китая. В результате удара опора моста сдвинулась на полтора метра. Судно не маленькое — в ...

ДНР применила танки: видео

17.04.2018
Ранее мы сообщали о тяжелых ...