ЗСУ вибили окупантів із приватного сектору Бахмута

Але відступили в Соледарі та Яковлівці

Збройні сили України продовжують відтісняти російських окупантів на східних околицях Бахмута. Про це повідомив військовий експерт «DeepState» (Телеграм-канал) і авторитетний укладач фронтових мап (сайт «deepstatemap.live»): «Зафіксовано відео удару нашими бійцями по матрасному заводу. Ворог покинув приватний сектор і стоїть відразу за ним в окопах, які колись копали наші солдати».

А от північніше Бахмута ми відступаємо: «В Соледарі ворог має незначний успіх, танк кацапів спокійно їздить по вулиці Театральній. В Яковлівці ворогу вдалося досягнути успіху, розширивши просування відразу на три напрямки».

Південніше Бахмуту теж ідуть важкі бої, але лінія фронту незмінна: «Ворог наступає на Кліщіївку та пробує збільшити плацдарм за каналом в районі Озарянівки. Тривають бої в Опитному».

Для порівняння ми зробили скріни мапи за 22 і 23 грудня, позначив на актуальному стрілочками місця просування сторін. Впадає в вічі, що в Яковлівці ворог зайняв досить великі території.

В свою чергу Телеграм-канал «Донбас Оперативний», який взагалі-то схильний трішки перебільшувати наші перемоги, також описав наші проблеми в Соледарі: «ПВК Вагнера просунулася коло заводу КНАУФ, взяв під контроль вулицю Спортивну й частину вулиць Ломоносова й Володарського. Також штурмові групи ПВК Вагнера просунулися в іншій частині міста, взяв під контроль вулиці Жолкевського й Молодіжну, а також більшу частину вулиці Театральна».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Яблоки, запеченные с медом и орехами видеорецепт

30.10.2015 - 12:57
Чтобы укрепить иммунитет, воспользуйтесь энергетическими смесями. Одна из них — мёд с орехами. ...

Как кот с совой весело проводят время (видео)

20.01.2016
Продолжая тему дружбы между животными, ...