ЗСУ ведуть бій з окупантами, що прорвалися на околицю Богданівки

Село Богданівка у Бахмутському районі неподалік Часового Яру продовжує залишатися під контролем українських сил. Однак нині там тривають бої, окупанти не припиняють штурми. Про це повідомляє Міноборони України.

«Тривають інтенсивні бої за Богданівку на Бахмутському напрямку. Богданівка нині під контролем Сил оборони», — йдеться у повідомленні.

За даними Міноборони, штурмові групи ворога пробилися в ніч перед 13 квітня на північну околицю села.

«Іде бій, ворог не припиняє штурмів», — резюмували у відомстві.

Нагадаємо, вчора ввечері про захоплення російськими фашистами Богданівки повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись для порівняння скриншоти його карти за одинадцяте та дванадцяте квітня. На останньому він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначив втрачені території, на яких вже закріпилися загарбники.

Ми ж, у свою чергу, червоними стрілочками умовно вказали на місця розширення сірої зони в наш бік. Очевидно, що інтервенти приступили до оточення самого східного мікрорайону Часового Яру (Канал).

У своєму зведенні за минулу добу «DeepState» дав песимістичний прогноз:

«Кацапи зайняли Богданівку, сьогодні з’явилося відео невдалої спроби відбити частину села у ворога. Під**и продовжують атакувати піхотою та накатами техніки на Часів Яр. Деякі виродки навіть добігають до каналу, але поки що закріпитися не можуть і дохнуть… Ворог збирає резерви для битви за Часів Яр. Найближчі тижні принесуть багато неприємних і важких новин».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Луценко заявил, что убитые в Княжичах полицейские грабили дом: видео

27.01.2017 - 23:27
Юрий Луценко в эфире ТСН рассказал о том, что на самом деле произошло в Княжичах. Вернее приоткрыл завесу над трагедией. Напомним, перестрелка произошла утром 4 декабря. Первоначальная версия случившегося была такой. ...

Луценко вышел к протестующим возле его дома: появилось видео

25.02.2018
Сторонники Саакашвили продолжили свою акцию ...