ЗСУ в одному бою знищили взвод окупантів, ще двох взяли в полон

Насправді у цій інформації одразу три важливі новини. Почнемо з того, що принаймні бійці другого батальйону третьої штурмової бригади Збройних сил України воюють вже на Куп’янському (Сватівському) напрямку.

Принаймні служба зв’язків з громадськістю бригади сьогодні у своєму Телеграм-каналі повідомила, що вищевказані герої ліквідували 28 інтервентів (взвод), які штурмували наші позиції біля окупованого прифронтового села Райгородка (на мапі позначене синім значком) Луганської області. Це друга новина.

А третя полягає в тому, що в цьому бою наші захисники взяли в полон двох загарбників: Івана Миколайовича Семенова з Орла і В’ячеслава Володимировича Гусєва з Володимирської області. Кажуть, що вони мобілізовані примусово…

Нагадаємо, нещодавно третя штурмова воювала на Авдіївському напрямку. До цього вибила інтервентів з сусідньої Красногорівки (на жаль, зараз ворог вже захопив половину містечка). А ще раніше бригада 2-3 місяці перебувала на відновленні після року наступальних боїв під Бахмутом.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

По Палермо несколько часов гулял бенгальский тигр: видео

29.01.2017 - 12:16
В главном городе Сицилии утром 28 января произошел довольно необычный инцидент. По улицам Палермо разгуливал бенгальский тигр по кличке Оскар. Как оказалось, хищник сбежал из цирка-шапито, приехавшего в Италию из ...

Военные научили беспилотник взлетать из-под воды (видео)

09.12.2015
Технологический институт Джорджии опубликовал видео ...

Индонезии понравились украинские «Буцефалы» и она увеличит заказ этих БТР: видео

30.12.2016
Минобороны Индонезии собирается увеличить закупку ...