ЗСУ утримали плацдарм на лівому березі Дніпра

Заява міністерства оборони РФ про знищення плацдарму Збройних сил України на лівому березі Дніпра в районі Антонівського мосту була заперечена чисельними рашистськими військовими блогерами.

Про це, серед іншого, в актуальному зведенні про російсько-українську війну розповів й американський Інститут вивчення війни (ISW), який теж впевнений, що ЗСУ вистояли.

Тим не менше, наразі про реальний стан речей в цьому районі біля окупованих Олешок ніхто не повідомляє.

Зате Оперативне командування Південь в останньому звіті на свої сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» розповіло про втрати окупантів на Херсонщині минулої доби:

«Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами… скорочено ворожу орду на 4️9️ окупантів, 4️ човни, 8️ одиниць авто-бронетехніки, 2️ безпілотних розвідники і 1️ ударний. Отримано додаткову інформацію про результативну роботу напередодні: ще мінус 18 рашистів».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Террористы «ДНР» устроили дерзкую провокацию возле Горловки: видео

14.02.2019 - 23:46
Террористы устроили провокацию с гражданским населением в серой зоне Сначала донецкий губернатор Александр Куць сообщил о том, что уже после официального закрытия дорожного коридора в 17:00 террористы выпустили из Горловки ...

ДНР применила танки: видео

17.04.2018
Ранее мы сообщали о тяжелых ...

В Виннице мужчина создал лыжи для хождения по воде, видео

13.08.2021
Две березовых ветки, пластиковые трубы, ...