ЗСУ уразили ракетний фрегат Адмірал Макаров

У ніч на 6 квітня українські сили безпілотних систем провели атаку по цілях у Новоросійську, серед яких, за словами командувача СБС Роберта Бровді («Мадяра»), опинився російський фрегат «Адмірал Григорович». Пізніше він скорегував інформацію — уражено такий самий фрегат, але це був ймовірно «Адмірал Макаров»

За його інформацією, удару також зазнала бурова платформа «Сиваш», по якій, як він висловився, було «доставлено благодатний вогонь».

За попередніми даними, під час заходу дронів на ціль російський корабель намагався відбиватися, запускаючи ракети ППО прямо з борту. Попри це, українським безпілотникам вдалося досягти району ураження. Остаточний рівень пошкоджень корабля наразі уточнюють розвідувальні підрозділи.

Як зазначив Бровді, операцію щодо фрегата виконували екіпажі 1-го окремого центру Сил безпілотних систем у координації зі Службою безпеки України.

Окремо він повідомив, що удар по платформі «Сиваш» здійснили підрозділи 413-го окремого полку «Рейд» спільно з силами глибинного ураження Військово-морських сил.

«Адмірал Макаров» є носієм крилатих ракет «Калібр» та регулярно використовується Росією для атак по території України, тому його ураження має не лише тактичне, а й символічне значення.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Россияне высмеяли пропагандиста Соловьева, жмущего штангу: видео

19.11.2017 - 14:38
Подражая Владимиру Путину, некоторые публичные личности любят показать себя лихими и спортивными. Подобная попытка журналиста телеканала «Россия 24» Владимира Соловьева обернулась тем, что его стали упрекать в очередной лжи и ...

В Норвегии сняли на видео изумрудное северное сияние

24.02.2018
Норвежская обсерватория в городе Сенья ...