ЗСУ стабілізували ситуацію в районі Часового Яру

Російські окупанти послабили натиск на Часів Яр. Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 17:17 повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України, яка воює на цій ділянці фронту, Станіслав Бунятов (Осман).

«Позиції тримаємо, вибиваємо орків скидами (гранат з безпілотних літальних апаратів) та ФПВ (дронами-камікадзе), серйозного тиску поки не здійснюють. Накопичуються в місті (в Бахмуті) та околицях, очікуємо спроби перейти через канал (Сіверський Донець – Донбас)», — повідомляє Станіслав.

Також він знайшов «позитив» у тому, що його підрозділ вже тривалий час воює на одній і тій самій ділянці фронту:

«Раніше всі мої жалілись що стоять постійно на Бахмуті, але по факту так набагато краще, бо вже все налагоджено: кожен знає, що має робити, де літати, куди стріляти, як керувати, штурмувати та підтримувати суміжників».

Але ще вчора о 18:49 він скаржився на домінування інтервентів в обладнанні і озброєнні:

«РЕБом (засоби радіоелектронної боротьби) затягнулись орки добре, тяжко трошки, але справляємося. Снарядів для артилерії — капець, як не вистачає».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Невероятный автогол в Мексике — шедевральная глупость

21.10.2015 - 13:52
В матче Кубка Мексики голкипер Сакатепеки Энрике Каса, выбрасывая мяч, попал в голову соперника, после чего снаряд залетел в ворота. ...

Савченко жестко высказалась о сегодняшнем Майдане: видео

15.11.2016
Нардеп Надежда Савченко достаточно жестко ...

Опубликовано видео яростного ночного боя в зоне АТО

02.07.2016
Применив тяжелую артиллерию и танки, ...